1
/
av
1
PR Home
AUGUST fönsterlampa svart/klar 15cm slät
Ordinarie pris
499 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
499 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Här har vi en klassisk skomakarlampa med klar glasskärm och lamphållare i matt svart metall som heter August. August passar lika bra i fönstret som över köksbänken. Levereras med 3m svart textilkabel strömbrytare och väggkontakt. E27 sockel, max25W. Höjd 16cm, diameter 15cm. Ljuskälla köpes separat
| Artikelnummer | 46-3121500 |
|---|---|
| Varumärke | PR Home |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 3 meter sladd |
| Färg | klar/svart |
| Material | metall/glas |
| Höjd | 160mm |
| Bredd | 150mm |
| Djup | 150mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK