1
/
av
1
PR Home
CARTER lampfot grön
Ordinarie pris
699 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
699 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Carter är en läcker lampfot från PR Home. Den är gjord i metall och lackad i en blank färg som reflekterar ljuset på ett fint sätt. Carter är 35cm hög och passar bra att kombinera med en lampskärm på mellan 25-30cm i diameter.
| Artikelnummer | 4213513 |
|---|---|
| Varumärke | PR Home |
| Sockel | E27 |
| Mått | 1,7 meter sladd |
| Färg | blankgrön |
| Material | metall |
| Höjd | 350mm |
| Bredd | 100mm |
| Djup | 100mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK