1
/
av
2
Herstal
Gil il Grande pendel satin mässing
Ordinarie pris
799 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
799 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Gil il Grande har en modern och klassisk design. Passar perfekt över ditt köksbord eller vardagsrum. Kom ihåg att komplettera med ljuskälla.
| Artikelnummer | 59-HB13062490105 |
|---|---|
| Varumärke | Herstal |
| Sockel | G9 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 3,5 meter, Vit sladd |
| Effekt | 33W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Satin mässing |
| Material | Metall/Glas |
| Fastsättning | Krokupphäng |
| Höjd | 99 mm |
Lägg till ljuskälla: G9
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK