1
/
av
1
Herstal
Harbor L bordslampa mattsvart
Ordinarie pris
799 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
799 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
En fyr som leder till hemmets trygga hamn. Harbor bordslampa är en modern version av den klassiska marina oljelampan. Stämningsfullt ljus under årets alla årstider. Dekorativ till fönster, sidebord och uterum. Kom ihåg att komplettera med ljuskälla.
| Artikelnummer | 59-HB4145007 |
|---|---|
| Varumärke | Herstal |
| Sockel | E14 |
| Dimbar | Nej |
| Mått | 2 meter, Vit textilsladd |
| Effekt | 10W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Mattsvart |
| Material | Metall/Glas |
| Höjd | 230 mm |
Lägg till ljuskälla: E14
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK