1
/
av
1
Herstal
Holder pendel mattsvart
Ordinarie pris
1 199 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
1 199 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Holder taklampa utmärker sig genom att kombinera metall och trä med en rak design. Passar i de flesta rum. Kom ihåg att komplettera med ljuskälla.
| Artikelnummer | 59-HB1657007 |
|---|---|
| Varumärke | Herstal |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 2,8 meter, Svart textilsladd |
| Effekt | 23W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Mattsvart |
| Material | Metall/Ek |
| Fastsättning | Krokupphäng |
| Höjd | 88 mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK