1
/
av
1
Star trading
Kron LED E14 klar/knorr 30lm 2100K
Ordinarie pris
39 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
39 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Detta är ett kronljus LED med filamentteknik med en dekorativ liten knorr på toppen av glaset. En fin ljuskälla att ha öppen i exempelvis en kristallkrona. Den har E14 sockel och ger endast 30 lumen och med varmt sken på 2100K.
| Artikelnummer | 48-353-08-1 |
|---|---|
| Varumärke | Star trading |
| Sockel | E14 |
| Lumen | 30lm |
| Färgtemperatur | 2100K |
| Dimbar | Nej |
| Mått | 98mm hög, 35mm i diameter |
| Effekt | 0,5W |
| Spänning | 220-240V |
| Färg | klar med knorr |
Lägg till ljuskälla: E14
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK