1
/
av
1
Star trading
Normallampa LED B22 806lm opal 2700K
Ordinarie pris
69 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
69 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Endast ett fåtal kvar
Detta är en normallampa LED men med den lite ovanligare sockeln B22 som även kallas bajonettsockel. Den är opalvit och ger 806lm vilket motsvarar en gammeldags 60W glödlampa och med färgtemperatur 2700K.
| Artikelnummer | 48-375-42-2 |
|---|---|
| Varumärke | Star trading |
| Sockel | B22 |
| Lumen | 806lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Dimbar | Nej |
| Mått | 109mm hög, 60mm i diameter |
| Effekt | 7,5W |
| Spänning | 220-240V |
| Färg | opalvit |

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK