1
/
av
1
Star trading
Sensor LED E27 1050 lm 2700K
Ordinarie pris
139 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
139 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Endast ett fåtal kvar
Detta är en LED-Normallampa från Star trading med klart glas. Sockeln är E27 och den ger 1050lm vilket motsvarar en gammeldags 75W glödlampa. Höljet är klart och den har en färgtemperatur på 2700K vilket är varmvitt. Denna lampa har en sensor som tänder lampan automatiskt när det blir mörkt.
| Artikelnummer | 48-352-34-5 |
|---|---|
| Varumärke | Star trading |
| Sockel | E27 |
| Lumen | 1050lm |
| Färgtemperatur | 2700K |
| Dimbar | Nej |
| Mått | 116mm hög, 60mm i diameter |
| Effekt | 8W |
| Spänning | 220-240V |
| Färg | klar |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK