1
/
av
2
Belid
Sinne utomhusvägglampa grafitstruktur
Ordinarie pris
3 499 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
3 499 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Åter i lager: December 31, 2025
Vägglampan Sinne är lämplig för att belysa en entré, trappa eller passage. Med både uppåtgående och nedåtgående ljus erbjuder Sinne en mycket effektfull ljusbild på fasader. Integrerad LED med 12W styrka borgar för lång och energieffektiv livslängd. Ljuskälla ingår.
| Artikelnummer | 16-7836054 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | Integrerad LED |
| Färgtemperatur | 3000 |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 12W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Grafitstruktur |
| Material | Metall |
| Fastsättning | Fast installation |
| Höjd | 170 mm |
| Bredd | 135 mm |
| Djup | 124 mm |

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK