1
/
av
2
Belid
SOFT taklampa 40cm grön ull
Ordinarie pris
3 799 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
3 799 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Endast ett fåtal kvar
Detta är Soft takpendel från Belid! En takpendel i vacker grönt ulltyg i cylinderform. Den är ska bestyckas med en ljuskälla med E27 sockel. Du hittar matchande vägg och bordslampor i samma vackra ulltyg.
Komplettera gärna med passande ljuskälla och lamppropp.
| Artikelnummer | 16-1668741 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 3 meter sladd |
| Färg | grön/svart |
| Material | ull |
| Höjd | 220mm |
| Bredd | 401mm |
| Djup | 401mm |
| Installation | krokupphäng |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK