1
/
av
2
Belid
Bizzo plafond Ø16,5 blankvit/klar glas
Ordinarie pris
1 599 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
1 599 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Bizzo är en elegant och lätt plafond som finns i många varianter. Plafonden är designad med klart glas. Godkänd för badrum, men passar in i de flesta rum i ditt hem. Kom ihåg att komplettera med lamppropp och ljuskälla.
| Artikelnummer | 16-22370118 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Nej |
| Effekt | 60W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Blankvit/Klar glas |
| Material | Metall |
| Höjd | 193 mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK