1
/
av
1
Belid
Bullo plafond Ø27 oxid/opal glas
Ordinarie pris
1 799 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
1 799 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Åter i lager: February 28, 2026
Bullo är en elegant och diskret plafond i lackad metall med opalt glas. Godkänd för badrum, men passar in i de flesta rum i ditt hem. Kom ihåg att komplettera med lamppropp och ljuskälla.
| Artikelnummer | 16-2236107389 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 60W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Oxid/Opal glas |
| Material | Metall |
| Fastsättning | Krokupphäng |
| Höjd | 212 mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK