1
/
av
1
Belid
Deluxe vägglampa varmgrå/mässing
Ordinarie pris
2 499 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
2 499 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Deluxe är en tidlös vägglampa i lackad plåt och mässing. Kom ihåg att komplettera med ljuskälla.
| Artikelnummer | 16-507694 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | GU5.3/MR16 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 3 meter, Vit sladd |
| Effekt | 6W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Varmgrå/Mässing |
| Material | Metall |
| Höjd | 284 mm |

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK