1
/
av
1
PR Home
Edison LED E14 Future 70lm 3000K dimbar
Ordinarie pris
99 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
99 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Detta är en LED-Edisonlampa från PR Home. Sockeln är E14 och den ger 70lm vilket motsvarar en gammeldags 10W glödlampa. Kupan är klar och den har en färgtemperatur på 3000K vilket är neutralt vitt.
Tekniken heter Future LED och är en LED-lampa i sockeln som lyser upp på en räfflad plexi som efterliknar gammeldags glödtrådar. Fin i all form av dekorationsbelysning.
| Artikelnummer | 1634501 |
|---|---|
| Varumärke | PR Home |
| Sockel | E14 |
| Lumen | 70lm |
| Färgtemperatur | 3000K |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 90mm hög, 45mm i diameter |
| Effekt | 2,3W |
| Spänning | 220-240V |
| Färg | klar |
Lägg till ljuskälla: E14
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK