1
/
av
1
Belid
Gloria pendel Ø32 E27 mässing/klar glas
Ordinarie pris
4 399 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
4 399 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Gloria pendel är en taklampa designad för snygga filamentglödlampor och ljuset visas på ett vackert och dekorativt sätt. Takkopp medföljer, montering krokupphäng. Höjd glas 17,5cm och diameter glas 19cm. Kom ihåg att komplettera med lamppropp och ljuskälla.
| Artikelnummer | 16-10731018 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 2,8 meter, Svart textilsladd |
| Effekt | 60W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Mässing/Klar glas |
| Material | Metall/Glas |
| Fastsättning | Krokupphäng |
| Höjd | 290 mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK