1
/
av
1
Star trading
LED glob 125 50Lm 2000K
Ordinarie pris
239 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
239 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Endast ett fåtal kvar
Från Star Trading i nya serien New Generation Classic Deco. Diameter 125mm, 50 lumen och 2000 kelvin. Dekorativt dimmigt glas.
| Artikelnummer | 48-353-74 |
|---|---|
| Varumärke | Star trading |
| Sockel | E27 |
| Lumen | 50lm |
| Färgtemperatur | 2000K |
| Dimbar | Nej |
| Mått | 125mm i diameter, 164mm hög |
| Effekt | 1W |
| Spänning | 220-240V |
| Färg | dimmigt opalvit |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK