1
/
av
1
Herstal
Manola Krona 20 krom
Ordinarie pris
9 799 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
9 799 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Manola är en elegant ljuskrona med sina 20 armar. Taklampan skapar en magnifik atmosfär när den hänger i en hall eller över matbordet. Ljuskällor ingår.
| Artikelnummer | 59-HB16659720301 |
|---|---|
| Varumärke | Herstal |
| Sockel | E14 |
| Lumen | 170 |
| Färgtemperatur | 2400 |
| Dimbar | Nej |
| Mått | 2,5 meter, Svart sladd |
| Effekt | 25W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Krom |
| Material | Metall |
| Fastsättning | Montering takdosa, ej krok |
| Höjd | 670 mm |
Lägg till ljuskälla: E14
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK