1
/
av
2
Herstal
Maxi Dove pendel svart
Ordinarie pris
2 699 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
2 699 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Maxi Dove, en pendel med många användningsområden och klassisk design. Maxi Dove passar i ett fönster eller flera tillsammans över köksö, arbetsyta i kök etc. Monteras med fördel i en Global skena, i vår takrondell 8924 eller pendelskena 8927. Den är även snygg över sängbordet eller över ett sidebord. Kom ihåg att komplettera med ljuskälla.
| Artikelnummer | 59-HB060530200105 |
|---|---|
| Varumärke | Herstal |
| Sockel | E27 |
| Dimbar | Ja |
| Mått | 2,5 meter, Svart sladd |
| Effekt | 60W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Svart |
| Material | Metall/Glas |
| Fastsättning | Montering takdosa, ej krok |
| Höjd | 260 mm |
Lägg till ljuskälla: E27
Visa fler

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK