1
/
av
1
Belid
Taurus utomhusvägglampa antracit
Ordinarie pris
2 799 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
2 799 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
I lager
Vägglampan Taurus har en modern och minimalistisk design. Belid har tillsammans med en svensk leverantör, utvecklat en IP65 ledmodul av högsta kvalitet, för att säkerställa många år med bra utomhusbelysning. Ljuskälla ingår, Integrerad LED.
| Artikelnummer | 16-7393197 |
|---|---|
| Varumärke | Belid |
| Sockel | Integrerad LED |
| Lumen | 410 |
| Färgtemperatur | 3000 |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 6W |
| Spänning | 230V |
| Färg | Antracit |
| Material | Metall |
| Höjd | 120 mm |
| Bredd | 150 mm |

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK