1
/
av
1
PR Home
Toppringsskärm Franza svart 15cm
Ordinarie pris
199 SEK
Ordinarie pris
Försäljningspris
199 SEK
Enhetspris
/
per
Frakt beräknas i kassan.
Det gick inte att ladda hämtningstillgänglighet
Åter i lager: February 25, 2026
Toppskärm passar bra på vägglampor med en, två armar. Den har ringfäste upptill så den ska användas hängande.
| Artikelnummer | 1415-FR09 |
|---|---|
| Varumärke | PR Home |
| Färg | svart |
| Material | slätt tyg |
| Fastsättning | toppring |
| Höjd | 130mm |
| Bredd | 150mm |
| Bredd upptill | 95mm |

Tillbehör
-
Långe-Jan vit
Ordinarie pris 399 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 399 SEK -
Plugin trafo svart 10VA din
Ordinarie pris 149 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 149 SEK -
Kätting mässing 48x21
Ordinarie pris 119 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 119 SEK -
Plugin trafo svart 12V 20W din
Ordinarie pris 249 SEKOrdinarie prisEnhetspris / perFörsäljningspris 249 SEK